Kullanım Koşulları

Dünyayı Güzellik Kurtaracak'ın kişisel verilerinizi nasıl topladığını, kullandığını ve sakladığını anlamak için lütfen bu beyanı dikkatlice okuyun.

Hangi bilgileri topluyoruz?

Bizimle etkileşime geçtiğinizde, adınızı, adresinizi, e-posta adres(ler)inizi, telefon numara(lar)ınızı ve uygun olduğunda doğum tarihinizi toplayabiliriz.

Bilgileri nasıl topluyoruz?

Bizimle her etkileşimde bulunduğunuzda sizin hakkınızda bilgi toplayabiliriz. Örneğin, faaliyetlerimizle ilgili olarak iletişime geçtiğinizde, destekçi olarak kayıt olduğunuzda, bilgi gönderip aldığınızda veya bir imza kampanyası imzaladığınızda, kişisel bilgilerinizi özellikle ve bilerek bize veriyorsunuz. Üçüncü taraflardan da sizin hakkınızda bilgi alabiliriz – ancak bunu yalnızca onlara bilgilerinizi paylaşma izni vermişseniz.

Gizlilik

Web sitemiz aracılığıyla bağlantı verilenler de dahil olmak üzere, Dünyayı Güzellik Kurtaracak’ın sahibi olmadığı veya yönetmediği web siteleri tarafından toplanan verilerin gizliliğinden sorumlu olmayacağız.

Şikayet Etmek

Yanıttan memnun değilseniz, lütfen endişelerinizi açıklayan ayrıntılarla birlikte [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin. Şikayetinizi inceleyeceğiz ve doğru prosedürlerin izlenip izlenmediğini araştıracağız ve uygun şekilde size yanıt vereceğiz. Bu araştırmayı şikayetinizi aldıktan sonra 15 iş günü içinde tamamlamayı amaçlıyoruz, ancak bazı durumlarda bu süre uzayabilir. Yanıttan hala memnun değilseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.