Destek Olun

Düşün, Önemse
Bağışla

Herkes için bir topluluk inşa etmemize yardımcı olun

Temel hizmetlerin ötesine geçerek kanıta dayalı, bütüncül bir bakım yaklaşımla Dünyayı Güzellik Kurtaracak olarak adlandırdığımız topluluğumuz yoksulluk ve kötü sağlık nedenlerinin kök nedenlerini ele alıyor ve bağışçılarımız, çocuklar ve şehrimiz için kalıcı, olumlu değişiklikler yaratıyoruz.

Bağışlarınız için Yöntemler:

EN ÇOK İHTİYAÇ DUYULAN YERLERE – Müşterilerimizin ihtiyaçları sürekli değişiyor ve bu nedenle bağışlarınızı en çok ihtiyaç duyulan yerlere yönlendiriyoruz.

EKONOMİK – Bireylerin ve ailelerin istikrarlı bir yaşama sahip olmaları, gıda ve beslenmeye erişimlerinin güvence altına alınması, becerilerinin ve iş imkanlarının geliştirilmesiyle hayat standartlarının yükseltilmesi için ekonomik engelleri azaltmamıza yardımcı olun.

SOSYAL-DUYGUSAL – İnsanlar toplumlarıyla bağlantı kurduklarında, birbirleriyle iyi ilişkiler geliştirdiklerinde ve zorluklarla başa çıkmayı öğrendiklerinde yaşamları daha iyi hale gelir. Sizin desteğinizle birlikte, hep birlikte daha güçlü ve daha sağlıklı bir şehir inşa edeceğiz.

Bağışlarınızı Gönderin

Topluluğumuz kesinlikle nakti yardım kabul etmemektedir. Yardımcı olabileceğiniz konularda bizimle görüşmek için aşağıdaki İletişim butonundan bizlerle iletişime geçin.