Ödemiş Çamyayla Köyü

Sivil Toplum Örgütü olarak, Ödemiş Çamyayla Köyü’nde yaşayan çocuklarımızın hayatlarına dokunmak ve onlara unutulmaz bir gün yaşatmak için bir etkinlik düzenledik. Amacımız, çocuklarımızın gülümsemelerini artırmak, hayal güçlerini geliştirmek ve onlara unutulmaz anılar kazandırmaktı.

Etkinlik günü, köy meydanında bir araya geldik ve enerji dolu bir atmosfer yarattık. Renkli balonlar, süslemeler ve oyun alanları ile çocuklarımızı karşıladık. İlk olarak, eğlenceli oyunlar düzenledik. Yarışmalar, yüz boyama etkinlikleri, şişme oyun parkurları ve çeşitli oyun istasyonları çocuklarımızın keyifli vakit geçirmesini sağladı. Gülme, koşma ve arkadaşlarıyla birlikte olmanın mutluluğu, etkinlik alanını sardı.

Etkinlik sırasında, çocuklarımıza lezzetli atıştırmalıklar, meyve suyu ve tatlılar dağıttık. Birlikte masa oyunları oynadık, dans ettik ve şarkılar söyledik. Çocuklarımızın coşkusuna ortak olmak, enerjilerini ve neşelerini paylaşmak bizleri de mutlu etti.

Ayrıca, çocuklarımıza kırtasiye malzemeleri, oyuncaklar ve kitaplar hediye ettik. Onların eğitimlerine destek olmak ve hayal güçlerini geliştirmek amacıyla kaynaklar sağladık. Onların gözlerindeki mutluluğu ve heyecanı görmek, bizlere de büyük bir memnuniyet ve gurur verdi.

Bu etkinlik, Ödemiş Çamyayla Köyü’ndeki çocuklarımızın yaşamlarına dokunmak ve onlara umut ve sevgi aşılamak için bir adımdı. Sivil Toplum Örgütü olarak, toplumumuzun geleceği olan çocuklarımızın yanında olmaya ve onlara destek olmaya devam edeceğiz. Onların mutluluğunu ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak, daha nice unutulmaz anıları birlikte yaşayacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kınık Işıklar Köyü Kütüphanesi

Kınık Işıklar Köyü’nde bulunan kütüphanenin yenilenmesi için büyük bir özveriyle çalıştık. Sivil Toplum Örgütü olarak, köyümüzdeki çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimine destek olmak amacıyla kütüphanenin işlevselliğini

Read More